Previous slide
Next slide

Zebranie Członków Zarządu BIPH w dniu 4 maja 2010

W zebraniu uczestniczyli:Tadeusz Gapiński , Władysław Kohut, Krzysztof Drobny,

Zygmunt Wyłomański , Sławomir Zakrzewski, Henryka Balcerowska i Barbara Kulikowska.

Zebranie poprowadził prezes BIPH – T.Gapiński.

Tematem zebrania było:

1. Przygotowanie organizacyjne Walnego Zgromadzenia, które odbędzie w dniu 11 maja w Restauracji Paula, której właścicielem jest członek zarządu KrzysztofDrobny. Przygotowano propozycje składu komisji Walnego Zgromadzenia.

T.Gapiński przedstawił propozycję planu pracy BIPH. Zastanawiano się również nad możliwością przypisania uprawnień związanych z ustalaniem wysokości składek  Zarządowi. Zdecydowano sprawdzić takie rozwiązanie i jeżeli to jest możliwe podjąć stosowną uchwałę na Walnym Zgromadzeniu.

Zdecydowano, że Zarząd BIPH w dniu Walnego Zgromadzenia spotka się o 17,30 celem omówienia i dopracowania organizacyjnego „Walnego”ponieważ o godz.19 gościem BIPH będzie poseł Jacek Brzezinka.

2. Prezes T.Gapiński zaproponował odnowić współpracę z Panią mecenas Wierchałą, która reprezentuje przedsiębiorców z Izby Gospodarczej z Recklinhausen.

3. Członkowie Zarządu zastanawiali się nad promowaniem firm w publikacjach miejskich tj.strona intrnetowa, Gazeta Bytomska i w publikacji Biura Promocji Miasta.

4. Prezes T .Gapiński powiadomił, że BIPH została zaproszona przez Powiatowy Urząd Pracy do udziału w targach pracy, które odbędą się 19.05.10r. zachęcił do udziału członków Izby. BIPH będzie miała swoje stoisko.

5. Postanowiono również wystosować wniosek o przyznanie Medalu m.Bytomia  Sławomirowi Zakrzewskiemu – członkowi Izby, który realizując swoje pasje zdobywa nagrody, tytuły sportowe promując tym samym m. Bytom.

6. Zdecydowano wspierać członków BIPH, którzy będą ubiegać się o mandat radnego w zbliżających się wyborach samorządowych.

 

Kontakt:

41-902 Bytom, ul. Chrobrego 34/5a, tel. +48 32 281 59 58
Biuro czynne od poniedziałku lub piątku w godz. 09:00 – 15:00

Prezes BIPH Krzysztof Gajos, tel. 32 280 17 73
Sekretariat Henryka Balcerowska, tel. 696 824 147

2013 BIPH Wszelkie prawa zastrzeżone Bytomska Izba Przemysłowo – Handlowa