X PIKNIK BIZNESU I SPORTU

W dniu 26.08.2022r po raz dziesiąty przedstawiciele władz miasta, przedsiębiorcy oraz sportowcy spotkali się na Pikniku Sportu i Biznesu organizowanym przez Bytomską Izbę Przemysłowo – Handlową.

 Wśród zaproszonych gości na pikniku byli przedstawiciele władz miasta na czele z prezydentem Mariuszem Wołoszem i jego zastępcą Adamem Frasem, radni Rady Miejskiej w tym przewodniczący Michał Staniszewski oraz parlamentarzyści.

Podczas Pikniku zostały wręczone Cerytfikaty dla nowych firm członkowskich. Wśród nich znaleźli się:

Kancelaria Prawa Finansowego i Gospodarczego Sp. z o.o. (działalność prawnicza, doradztwo prawne i podatkowe, doradztwo finansowe przy dotacjach oraz środkach unijnych),

BOGEMI Emil Podkowiński (organizacja imprez, wypożyczalnia mebli bankietowych, namiotów oraz atrakcji dla dzieci ),

Prawo i Podatki Mateusz Piech (strategiczne doradztwo podatkowe, działalność szkoleniowa oraz tworzenie oprogramowania dla biznesu).

Podczas Pikniku zostały wręczone również Złota i Srebrna odznaka BIPH

Srebrną Honorową odznakę BIPH  firmie ABISAL sp. zo.o produkującej  i dystrybuującej sprzęt sportowy. Złota odznaka trafiła do KLS-Laszczyk-Księżopolski sp.j. – pracodawcy z branży BHP zatrudniającemu prawie 100 mieszkanek Rozbarku.

Zostały również wręczone Wyróżnienia dla Dariusza Łukaszewskiego (za rozbudowę kortów tenisowych ze środków zewnętrznych i organizację międzynarodowych turniejów) oraz Magdaleny Tomal – Wichrowskiej (założycielki galerii i pracowni Stalowe Anioły, twórczyni i kuratorka Festiwalu Sztuki Wysokiej, który już od ponad 20 lat wzbogaca  kulturalny krajobraz Bytomia)

Imprezę poprowadził Marcin Gad a muzycznie uświetnił występ zespołu Jazz Bar Band


Miechowicka firma AND sp. z o.o. produkująca garaże przygotowała pokaz zabytkowego wartburga z 1962 r.

Close Menu