"Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bytomiu

O firmie

Na bytomskim rynku jesteśmy od ponad 70 lat.
Nasza misją jest „Świadczenie usług na najwyższym poziomie” zarówno dla klienta indywidualnego, jak i odbiorcy zbiorowego tzn.firm i instytucji.

Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów, gdzie codziennie oferujemy produkty świeże najwyższej jakości : wędliny, mięso, warzywa i owoce w przystępnych cenach. Przygotowujemy dla Państwa cykliczne, atrakcyjne promocje, które powodują,że zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze. Posiadamy bardzo szeroki asortyment produktów, który na bieżąco uzupełniamy nowościami. W naszych 2 sztandarowych sklepach tj. Delikatesach w Galerii Handlowej Agora i Supersamie na pl. Kruczkowskiego 1(była Kolejowa 1) można nabyć produkty delikatesowe, ekologiczne, specjały z różnych stron świata, produkty bez glutenu, niskocukrowe, wody lecznicze, produkty prozdrowotne,  dla wegetarian i dla wegan.

A dla osób, które nie lubią gotować, albo czasem brakuje im czasu proponujemy różnorodną ofertę dań gotowych. Polecamy produkty z naszego Baru Rarytas- można je kupić, w naszych sklepach spożywczych i oczywiście w Rarytasie na miejscu (Bytom, ul.Dworcowa 29), gdzie można zjeść prawdziwy domowy obiad lub zabrać go do domu tzn. na wynos.

W okresie przedświątecznym w każdym z naszych spożywczych sklepów można zamówić świąteczne dania.Naszą specjalnością jest kapusta z grzybami i kapusta z grochem.

W naszych sklepach przemysłowych każdy znajdzie coś dla siebie – tam też najważniejsza jest jakość produktów- w sklepie Diana (Pl.Kościuszki 10) proponujemy bieliznę oraz ubrania dzienne i nocne, dla pań i panów. Natomiast w sklepie AGD (ul. Piekarska) można zaopatrzyć się w małe agd, które jest potrzebne w każdym domu.

Dla firm i instytucji oferujemy szereg praktycznych usług takich jak :

  1.  realizujemy zamówienia na dostawę wody mineralnej w atrakcyjnych cenach i inne potrzebne Państwu produkty spożywcze typu kawa, herbata, cukier, bilety komunikacji miejskiej, a także produkty chemii gospodarczej i agd typu szklanki, talerze i inne naczynia ( faktura),
  2. sprzedajemy paczki świąteczne i okolicznościowe wg „gotowych wzorców” lub pod zamówienie ( faktura)
  3. sprzedajemy i realizujemy bony żywieniowe i okolicznościowe (faktura lub nota księgowa,
  4. sprzedajemy i realizujemy upoważnienia do odbioru paczki (faktura),
  5. wynajmujemy salkę konferencyjną na szkolenia i imprezy okolicznościowe z cateringiem ( Bar Rarytas) lub bez cateringu.

Każdą ofertę dopasowujemy indywidualnie do Państwa potrzeb, przy większych zamówieniach stosujemy rabaty. Warto pamiętać o nas przy okazji świąt czy też różnorodnych jubileuszy. Gwarantujemy minimum formalności i satysfakcję z obsługi. Zachęcamy do kontaktu:

Dział Handlowy tel.: 32 396 73 23 mail: handlowy@spolem-pss.bytom.pl
lub
Sekcja Marketingu: 32 396 73 22 mail: marketing@spolem-pss.bytom.pl

Kontakt

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bytomiu
41-902 Bytom, pl. Kościuszki 9
spolem@spolem-pss.bytom.pl
NIP: 626-033-39-02
Sekretariat:
tel.: (32) 39-67-300, (32) 39-67-316
fax: (32) 39-67-320

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: bytom.spolem.org.pl

 

Kontakt:

41-902 Bytom, ul. Chrobrego 34/5a, tel. +48 32 281 59 58
Biuro czynne od poniedziałku lub piątku w godz. 09:00 – 15:00

Prezes BIPH Krzysztof Gajos, tel. 32 387 27 71
Sekretariat Henryka Balcerowska, tel. 696 824 147

2018 BIPH Wszelkie prawa zastrzeżone Bytomska Izba Przemysłowo – Handlowa