Prezydent Bytomia i Prezes KSSE zapraszają na spotkanie 15 października

Szanowni Państwo, Członkowie Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej,

serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Polska Strefa Inwestycji katalizatorem przedsiębiorczości w regionie – zachęty inwestycyjne dla przedsiębiorców”, podczas którego przedstawiciele Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przedstawią Państwu korzyści wynikające z utworzenia Polskiej Strefy Inwestycji, a co za tym idzie – zniesienia ograniczeń terytorialnych Specjalnych Stref Ekonomicznych. Przy tej okazji zaprezentują Państwu zasady wydawania decyzji o wsparciu dla przedsiębiorców przez KSSE oraz możliwości współpracy w pozyskiwaniu inwestorów. Będzie to również okazja do rozmowy o potencjale terenów inwestycyjnych należących do zasobu Gminy Bytom. 

Spotkanie, na które zaprasza Mariusz Wołosz, Prezydent Bytomia odbędzie się we wtorek, 15 października 2019 r., o godz. 10:00 w Sali Koncertowej im. Adama Didura w Operze Śląskiej (Bytom, ul. Stanisława Moniuszki 21).

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności do dnia 11.10.2019 za pośrednictwem systemu rejestracyjnego znajdującego się pod adresem: www.ksse.konfeo.com Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Specjalnie dla Państwa przygotowano miejsca parkingowe tuż przy budynku Opery. Wjazd na hasło: „KSSE”.

 

Z wyrazami szacunku, 

 Prezes Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej 

 Krzysztof Gajos

Close Menu