Medal dla Bytomskiej Izby Przemysłowo – Handlowej

8 Marca 2021

W zeszłym roku minęło ćwierć wieku odkąd Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa rozpoczęła swą działalność na rzecz wspierania rozwoju przedsiębiorczości w naszym mieście. Zaangażowanie organizacji w tworzeniu gospodarczego krajobrazu Bytomia, docenili prezydent Mariusz Wołosz oraz przewodniczący Rady Miejskiej i jednocześnie Kapituły Medalu Miasta Bytomia Mariusz Janas, którzy uhonorowali izbę Medalem Miasta Bytomia w dziedzinie gospodarczej. Uroczyste wręczenie wyróżnienia odbyło się dziś /8 marca/ w SqArt Gallery.

– Bytomska Izba Przemysłowo-Handlowa to ważny ośrodek współpracy bytomskich przedsiębiorców, na którego wsparcie mogą oni zawsze liczyć. Zwłaszcza teraz, w tak trudnych dla biznesu czasach jej działalność jest nieoceniona. Wyzwania, przed którymi stanęła izba wraz wybuchem epidemii nie były i nie są łatwe. Niech ta nagroda będzie motywacją do dalszej owocnej pracy i realizacji ważnych projektów na rzecz wspierania bytomskiej gospodarki  – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

Tego dnia wręczono też certyfikaty nowym członkom Bytomskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Odebrali je:

  • Grzegorz Elsner (GREGNAT- firma transportowa),
  • Tomasz Dzieża (broker ubezpieczeniowy),
  • Dawid Garbacki (Termo Garbacki – firma budowlana) 
  • Anna Stajno (Tika Studio – Przedszkole niepubliczne oraz żłobek niepubliczny).

Wręczono także  honorowe odznaki członkom izby. Złotą Honorową Odznaką wyróżniono Romana Badurę, który od lat łączy swój rowerowy biznes z pasją. Z kolei srebrną  odznakę otrzymał Olgierd Lizoń, który na terenie dawnej fabryki garniturów stworzył miejsce, które połączyło biznes i kulturę.

Close Menu