IT Engineering
proponuje usługi w zakresie:

Zapoznaj sie z naszą ofertą

Strony internetowe

Strona internetowa jest elektronicznym oknem na świat dla każdej firmy, która chce być zauważona w Internecie – globalnej przestrzeni wymiany informacji.

Sklepy internetowe

Masz produkt i chcesz go sprzedać? Pomożemy w wyborze i wdrożeniu najlepszego rozwiązania.

Portale sportowe

Masz ciekawy pomysł dotyczący rozwoju Twojej grupy sportowej? Napisz, znajdziemy wspólne rozwiązanie.

Aplikacje internetowe i mobilne

Aplikacje mobilne jakich pragniesz ... potrzebujesz informacji - sięgnij po naszą aplikacje w swoim telefonie lub tablecie.

Usługi informatyczne

Masz ciekawy pomysł na usprawnienie swojej pracy – spotkamy się i wspólnie urealnimy twój pomysł.

SEO

Pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych, co przekłada się na poprawę widoczności witryny w rezultatach wyszukiwania. Im wyższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób do niej dociera.

Backup

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się utracić bardzo ważne dane które były na twoim urządzeniu, czy tez w pracy utraciłeś cały dzień, bo coś przypadkiem się wysypało i nie da się odzyskać tego co miałeś? Jest sposób aby temu zapobiec.

Social media

Skorzystaj z naszej oferty i pozwól nam na stworzenie dla Ciebie i twojej firmy funkcjonalnego i wygodnego fanpage-a, który pozwoli Ci na wzniesienie się na wyżyny popularności w sieci.

Administracja stronami www

Twoja strona nie jest wystarczająco szybka?Jakaś funkcjonalność lub grafika działa niepoprawnie lub wymaga rozbudowania? Dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: iten.com.pl

Close Menu